VYVÍJÍM WEBOVÉ STRÁNKY, KTERÉ PLNÍ SVŮJ ÚČEL. PRO RESTAURACE / BISTRA / BARY / KAVÁRNY Tak aby se z návštěvníků webu stali hosté.

RESPONZIVNÍ DESIGN

V dnešní době, kdy téměř každý má chytrý mobil, si nelze představit, aby webové stránky nebyly responsivní. Váš web se bude přizpůsobovat počítači, tabletu i mobilu a získá i lepší pozice ve vyhledavačích.

LÁKAVÁ GRAFIKA

Přehlednou čistou grafiku vždy připravuji na míru konkrétnímu zařízení, tak aby jej co nejlépe prezentovala a sedla k danému konceptu. Současným trendem je používat pouze vlastní lákavé fotografie jídel a produktů, které budí důvěru a mnohdy sdělí více než tisíce slov.

FUNKČNOST

Web je funkční pokud dokáže uživatele internetu přimět k návštěvě restaurace.Je snadno nalezitelný ve vyhledavačích – SEO přívětivý. Má přehledný moderní vzhled a intuitivní ovládání, jelikož kladná uživatelská zkušenost dokáže výrazně zvýšit návštěvnost.

PODPORA

Spuštěním webu nekončím, vždy se snažím o zabezpečení dostatečné návštěvnosti. O projekty se starám jako o vlastní, postupuji metodicky analýzou návštěvnosti, testováním případných změn a následnou propagací. Propojení se soc. sítěmi, internetovou reklamou, PPC a Facebook kampaněmi.

REDAKČNÍ SYSTÉM

Webové stránky si můžete jednoduše sami aktualizovat v redakčním systému. Za mírný měsíční poplatek nabízím i službu administrace (denní menu, spec. nabídky, promoakce) umístím za Vás na Web, Facebook, Zomato a rozešlu na emaily Vašich hostů.

GASTRO SPECIFIKA

Nejvíce klientů jde na restaurační web kvůli dennímu menu, kontaktu a provedení rezervace. Mezi tyto rychle dostupné informace vhodně zařadím i nabídky na časově omezené akce a události, nabídku dárkových poukazů, sběr emailů pro zasílání newsletterů, možnost sdílení a propojení na sociální sítě, dobré reference. Je důležité, aby se hosté nejen vraceli, ale aby také dovedli své známé, kterým web doporučí.

Ukázky

Nedávné práce

Více informací o tvorbě webových stránek najdete na mém dalším webu :

www.tomiluju.cz
Focení jídel a interiérů / tvorba webu / Propagace

Vše pod jednou střechou


Komplexní servis šetří čas i náklady, odpadá domlouvání mezi několika subjekty. Jedno zadání.

Call Now Button